Mer om mitt företag!

Än så länge har jag inte berättat så mycket om mitt företag, mer än att det är ett UF företag och att det är genom skolan vi gör det här. Tänkte nu ge er en liten inblick på hur mitt företag fungerar.

Som ni redan vet så har jag valt att mitt UF företag skall baseras på marockansk kultur. Jag importerar varor från Marocko och kan även ta emot specialbeställningar om ni söker något som jag inte redan har.
Ni har säkert sett att jag har annordnat en tävling och fler kommer!

Tänkte nu låta er tjuvkika lite på vad jag har i mitt sortiment. :)

Just nu säljer jag den exklusiva och eftertraktade Arganoljan, som är en av världens bästa oljor och även ekologisk. Den verkar återfuktande och är bra för t.ex. håret, naglarna, eksem och hela kroppen. Säljer även peelingvantar i tre olika sorter. Mer information om mina varor kommer senare. :)







Kommentarer

Kommentera inlägget här:

Namn:
Kom ihåg mig?

E-postadress: (publiceras ej)

URL/Bloggadress:

Kommentar:

Trackback
RSS 2.0